واردات پنکه از چین

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

از جمله وسایلی که برای داشتن هوایی مطبوع و خنک در فصل تابستان از آن استفاده می‌شود، پنکه است. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید پنکه‌ها نیز ازکشور چین وارد ایران می‌شوند و همواره واردات پنکه از چین سودی مناسب داشته و دارد. به همین خاطر است که قصد داریم در این مقاله این موضوع یعنی واردات پنکه از کشور چین را بررسی کنیم. اگر شما هم دوست دارید که این موضوع را بررسی کنید حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

واردات پنکه

واردات پنکه از چین شامل مراحلی است شامل خرید پنکه از چین، ترخیص پنکه‌های خریداری شده از گمرک چین و درنهایت ارسال این کالاها از کشور چین به ایران. هرکدام از این مراحل خودشان دارای نکاتی خاص است که دانستن آنها به شما کمک می‌کند واردات پنکه از کشور چین پرسود و بدون دردسری داشته باشید. در ادامه هر کدام از این مراحل و نکات آنها ار به‌ترتیب بررسی می‌کنیم.

برای واردات کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات پنکه از چین:

 • واردات پنکه
 • خرید پنکه
 • خرید عمده پنکه
 • خرید پنکه از چین
 • ترخیص پنکه
 • حمل و نقل پنکه
 • سود واردات پنکه
 • واردات پنکه از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

واردات پنکه از چین

همانطور که می‌دانید پنکه وسیله‌ای است که برای خنک کردن هوا بکار می‌رود. پنکه انواع مختلفی مثل سقفی، زمینی و هوایی دارد. ما عموما با دو نوع سقفی و زمینی بیشتر آشناییم با این حال در واردات پنکه از چین همه انواع آنها از کشور چین وارد می‌شود.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

واردات پنکه از چین
واردات پنکه از چین

واردات پنکه شامل مراحل سه‌گانه خرید پنکه، ترخیص اجناس از گمرک چین و ارسال این اجناس از چین به ایران است. انجام این مراحل نیازمند دانستن یک‌سری نکات است که البته با تجربه و دانش بیشتر به دست می‌آید. در ادامه سعی می‌کنیم نتیجه این تجارب را برای هر مرحله به شما توضیح دهیم.

برای واردات توسط فورواردر از چین با علی والا کلیک کنید.

خرید پنکه

اولین مرحله واردات پنکه از چین عبارتست از خرید پنکه از کشور چین. این مرحله از واردات دستگاه پنکه با پیداکردن شرکت فروشنده پنکه در چین آغاز می‌شود. شما بعد از یافتن شرکت فروشنده پنکه در این کشور اقدام به ارسال یک نامه رسمی درخواست خرید پنکه می‌کنید که نام آن پروفرما است. در پروفرما اطلاعاتی مثل آدرس شرکت فروشنده، آدرس شرکت خریدار، قیمت پنکه، تعداد پنکه و چگونگی پرداخت هزینه خرید پنکه درج می‌شود.

 شرکت چینی بعد از دریافت پروفرما اقدام به تهیه پنکه‌ها کرده و آنها را برای ارسال به گمرک آماده می‌کند. اما قبل از اینکه چگونگی ترخیص پنکه‌ها از گمرک چین را بررسی کنیم لازم است که توضیح دهیم چگونه باید پنکه‌ها را از کشور چین خریداری کرد تا بیشترین سود را برای واردکنندگان داشته باشد.

برای حمل و نقل از چین به ایران کلیک کنید.

خرید عمده پنکه

برای اینکه بتوانید واردات پنکه از چین پرسودی داشته باشید بهترین کار این است که پنکه‌ها را به صورت عمده خریداری کنید. اما چرا خرید عمده پنکه بیشترین سود را برای واردکننده به‌همراه دارد؟ بصورت خیلی ساده این نوع خرید به شما توانایی خرید تعداد زیادی از پنکه‌ها را با قیمت اندک می‌دهد.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

پس با خرید عمده می‌توانید تعداد زیادی پنکه با قیمت پایین از چین خریداری کرده و در ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید. همین اختلاف قیمت از یک طرف برای شما سودی زیاد به‌همراه خواهد داشت.

خرید عمده پنکه
خرید عمده پنکه

از طرف دیگر خرید تعداد زیادی پنکه از چین باعث می‌شود که مجبور نباشید هربار برای واردات تعدادی پنکه به چین سفر کرده و هزینه‌های اضافی برای خود بتراشید. این دو عامل یعنی اختلاف قیمت خرید و فروش پنکه‌ها و کم بودن تعداد دفعات واردات از پنکه از چین باعث می‌شود که خرید عمده پنکه بهترین نوع خرید است.

برای اطلاع از هزینه حمل کالا از چین کلیک کنید.

خرید پنکه از چین

درنهایت مرحله اول واردات پنکه از چین که توضیح دادیم چگونه باید انجام شود را می‌توان بصورت خلاصه اینگونه توصیف کرد که یک‌سری عملیات است که بهتر است برای درست انجام دادن آن چک لیستی تهیه کنید. اولین گام ارائه چک لیست به شرکت فروشنده پنکه است.

گام دوم آن تکمیل پروفرما و ارسال آن برای شرکت فروشنده است و در نهایت تاکید روی خرید عمده پنکه‌ها از چین گام سوم این عملیات است. با این حال انجام درست این مراحل نیازمند تجربه قبلی و دانشی بیشتر در مورد چگونگی تکمیل پروفرما است که در پایان مقاله آن را توضیح خواهیم داد.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات از چین کلیک کنید.

ترخیص پنکه

مرحله دوم واردات پنکه از چین عبارتست‌از ترخیص پنکه‌های خریداری شده از چین. این مرحله با ارائه یک سری مدارک رسمی به گمرک چین انجام می‌شود. این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، پروفرما و بارنامه. شما بعد از اینکه مدارک را به گمرک چین تحویل دادید باید فرم درخواست ترخیص کالاها را هم تکمیل کنید و سپس منتظر تایید آن از سوی گمرک چین بمانید.

برای تایید کالاها از سوی گمرک و صدور برگه ترخیص بازرسان گمرک شروع به بررسی پنکه‌ها کرده و بعد از تایید آنها بر اساس تعداد و کیفیت پنکه‌ها مبلغی را برای پرداخت به شما ابلاغ می‌کنند که حق گمرکی نام دارد.

شما بعد از پرداخت این حق گمرکی اجازه ترخیص پنکه‌ها را دریافت کرده و بعد از آن می‌توانید اجناس ترخیص شده را به ایران ارسال کنید. برگه ترخیص کالا حکم مجوز قانونی ارسال کالاها از چین به ایران را دارد و علت اصلی اینکه باید آن را دریافت کنید این است که ثابت شود کار واردات شما قانونی است و مشکلی ندارد.

حمل و نقل پنکه

مرحله آخر واردات پنکه از چین عبارت است از ارسال این اجناس از چین به ایران. برای ارسال پنکه‌های خریداری شده از چین به ایران سه راه کلی وجود دارد. راه اول این است که آنها را بوسیله قطار باری و از راه خطوط ریلی به‌ ایران انتقال دهید که گمرک زمینی نام دارد.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

راه دوم ارسال این اجناس از راه دریا و با کشتی باری است که گمرک دریایی نام دارد و راه سوم آن ارسال پنکه‌ها از راه هوایی و با هواپیمای باری است که گمرک هوایی نام دارد. براساس تعداد و نوع پنکه‌ها یکی از این راه‌ها برای ارسال اجناس باید انتخاب شود. البته به طور متداول ارسال اجناس عمده مثل پنکه توسط کارگو دریایی انجام می‌شود.

حمل و نقل پنکه
حمل و نقل پنکه

سود واردات پنکه

همانطور که گفتیم واردات پنکه از چین به ایران باید با خرید عمده پنکه‌ها انجام شود. در خرید عمده نیز همانطور که توضیح دادیم اختلاف قیمت خرید از چین با قیمت فروش پنکه‌ها در ایران باعث می‌شود که شما از واردات آنها سود مناسبی به دست آورید. پس سود اصلی واردات پنکه از کشور چین در خرید عمده آنها است که البته برای بسیاری از واردکنندگان این موضوع بسته به شرایطی که دارند متفاوت خواهد بود.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

واردات پنکه از چین با شرکت علی والا

اما بهترین کار برای واردات پنکه از چین کدام است؟ برای اینکه بتوانید پنکه‌ها را با هزینه‌ای کم و البته به‌سادگی انجام دهید، کافی است کارهای واردات خود را به یک شرکت بازرگانی واسطه باتجربه بسپارید.

پیشنهاد ما برای سپردن کارها به یک شرکت بازرگانی، شرکت واسطه وارداتی علی والا است. این شرکت به‌خاطر تجربه بالایی که در امر واردات پنکه دارد می‌تواند کارهای واردات شما را به‌راحتی و با هزینه‌ای اندک انجام دهد.

حرف آخر

در واردات پنکه از چین مهم‌ترین نکته درست انجام دادن مراحل است. برای اینکه بتوانید درست مراحل واردات پنکه که شامل خرید از چین، ترخیص کالا از گمرک چین و ارسال آنها از چین به ایران است را انجام دهید، در ابتدا باید با مراحل آشنا باشید و سپس انجام آنها را به یک شرکت معتبر مثل علی والا بسپارید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات پنکه

 • چرا واردات پنکه از چین سودآور است؟

واردات این وسیله به‌خاطر اینکه دارای تقاضای زیادی در بازار ایران است و البته اختلاف قیمت زیادی میان خرید و فروش آن وجود دارد، سودآور است.

 • مراحل واردات پنکه از کشور چین کدام است؟

مراحل سه گانه خرید، ترخیص و ارسال پنکه از چین مراحل اصلی واردات پنکه از این کشور است.

 • متدوال‌ترین روش انتقال پنکه از چین به ایران کدام است؟

برای ارسال پنکه از چین به ایران بهترین راه این است که با کارگو دریایی آنها را ارسال کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.