واردات پوشاک از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

کشور چین، سرزمین اژدها و هنرهای رزمی، امروزه توانسته با استفاده از تولید انواع کالاهای مختلف نصف بازارهای جهان را درنوردید. بازاری در ایران نیست که درآن اجناس چینی وجود نداشته باشد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم واردات پوشاک از چین که یکی از کالاهای بسیار مهم در بازار ایران است را بررسی کنیم.

واردات پوشاک

برای بررسی واردات پوشاک از چین در ابتدا لازم است مراحل انجام این کالا را بررسی کنیم. مراحل اصلی واردات این کالا از کشور چین به ایران عبارت است از خرید کالا، ترخیص کالاها از گمرک چین و درنهایت انتقال پوشاک از گمرک کشور چین به ایران. با ما همراه باشد تا این مراحل را باهم بررسی کرده و به پرسش‌های پیرامون آن پاسخ دهیم.

برای واردات کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات پوشاک از چین:

 • واردات پوشاک
 • خرید پوشاک از چین
 • خرید عمده پوشاک از چین
 • خرید پوشاک از چین
 • ترخیص پوشاک
 • حمل و نقل پوشاک
 • سود واردات پوشاک
 • واردات پوشاک از چین با علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

واردات پوشاک از چین

برای واردات پوشاک از چین باید مراحلی مشخص پشت‌سر گذاشته شود. این مراحل عبارتند از خرید پوشاک، ترخیص آنها از گمرک چین و ارسال پوشاک خریداری شده به ایران. هرکدام از این مراحل خودشان دارای عملیاتی هستند که باید به‌درستی انجام شوند تا پوشاک خریداری شده به ایران وارد شود. در ادامه به هر کدام از این مراحل بصورت جدا می‌پردازیم.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

واردات پوشاک از چین
واردات پوشاک از چین

خرید پوشاک

اولین مرحله واردات پوشاک از چین عبارتست از خرید این کالا از کشور چین. برای خرید پوشاک از کشور چین لازم است که شما یک نامه رسمی خرید پوشاک برای شرکت چینی فروشنده کالاها ارسال کنید.

برای واردات توسط فورواردر از چین با علی والا کلیک کنید.

این نامه پروفرما نام دارد و درآن اطلاعاتی مثل اطلاعات فروشنده، اطلاعات خریدار، قیمت اجناس، تعداد آنها و البته مشخصات فیزیکی کالا درج شده است. شرکت چینی بعد از دریافت پروفرما به تهیه پوشاک مورد نیاز شما پرداخته و بعد از تهیه آنها، اجناس را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهد تا برای ارسال به ایران آماده گردند.

خرید عمده پوشاک از چین

به‌نظر شما بهترین نوع خرید پوشاک از چین کدام است؟ بهترن نوع خرید خریدی است که باعث شود واردات پوشاک از چین برای شما بیشترین سود را به همراه داشته باشد. به‌همین دلیل خرید عمده بهترین نوع خرید پوشاک از کشور چین است. اما چرا؟ در خرید عمده شما تعداد زیادی کالا با قیمت پایین خریداری می‌کنید.

برای حمل و نقل از چین به ایران کلیک کنید.

این موضوع باعث می‌شود که هم دیگر نیازی نباشد برای هربار خرید به چین سفر کرده و هزینه اضافه برای خود بتراشید، و هم اینکه هزینه خرید کمتری برای شما رقم خواهد زد. به همین دلیل است که خرید عمده بهترین نوع خرید کالا از این کشور است.

خرید پوشاک از چین

نتیجه آنکه مهم‌ترین مرحله واردات پوشاک از چین همین مرحله اول یعنی خرید پوشاک از این کشور است. بهتر است با توجه به توضیحاتی که دادیم برای انجام این مراحل یک چک لیست تهیه کنید و با انجام آن خیالتان از درست انجام دادن مراحل خرید پوشاک راحت باشد.

این چک لیست شامل تعیین شرکت فروشنده پوشاک، ارسال پروفرما برای آنها، درخواست خرید عمده و در نهایت ترخیص این کالاهای خریداری شده از گمرک کشور چین است. مرحله ترخیص کالا را در قسمت بعد توضیح می‌دهیم.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید پوشاک از چین
خرید پوشاک از چین

ترخیص پوشاک

همان‌طور که گفتیم مرحله دوم واردات پوشاک از چین عبارتست از ترخیص کالا از گمرک کشور چین. برای انجام مراحل ترخیص کالا لازم است که یک سری مدارک مثل پروفرما، بارنامه و کارت بازرگانی را تهیه کرده  به اداره گمرک کشور چین تحویل دهید.

برای اطلاع از هزینه حمل کالا از چین کلیک کنید.

بازرسان اداره گمرک کشور چین بعد از بررسی درخواست ترخیص پوشاک شما و البته پوشاکی که خریداری کرده‌اید، مبلغی مشخص از شما بابت ترخیص کالاها از شما طلب کرده و شما با پرداخت این مبلغ می‌توانید پوشاک خریداری شده خود را از گمرک ترخیص کنید. مبلغ مورد نظر که همان حق گمرکی است کاملا وابسته به نوع پوشاک و البته قوانین گمرکی کشور چین در آن زمانی است که شما قصد ترخیص کالا دارید.

حمل و نقل پوشاک

آخرین مرحله واردات پوشاک از چین عبارتست از حمل‌ونقل کالاهای خریداری شده از کشور چین به ایران. برای ارسال کالاها لازم است که از میان سه روش ارسال کالاها یعنی ارسال از طریق خشکی، ارسال از طریق دریا یا ارسال از طریق هوا اقدام کنید. هرکدام از این روش‌ها را که درآن از یک وسیله حمل‌ونقل باری برای انتقال اجناس از یک کشور به کشور دیگر استفاده می‌شود را کارگو می‌نامند. متداول‌ترین نوع کارگو برای انتقال پوشاک بصورت عمده خریداری شده، کارگو دریایی است. این نوع کارگو ارزان‌تر از کارگو هوایی بوده و البته امنیت مناسبی دارد.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات از چین کلیک کنید.

سود واردات پوشاک

به‌نظرتان سود واردات پوشاک از چین از چه طریقی تضمین می‌شود؟ راستش واردات پوشاک از چین به ایران یکی از پرسودترین انواع واردات از کشور چین است. چرا که ازسویی تقاضای بالایی در بازار ایران برای خرید پوشاک چینی وجود دارد و از سویی این کالا در کشور چین با قیمتی بسیار مناسب و ارزان فروخته می‌شود.

درنتیجه خرید پوشاک از چین با قیمت پایین و فروختن آن در ایران با قیمتی مناسب است که سود این واردات را برای شما تضمین می‌کند. اگر شما روزی وارد بازار شدید و مشاهده کردید که کسی پوشاک خریداری نمی‌کند، می‌توانید نتیجه بگیرید که واردات این کالا از چین سودی دارد. اتفاقی که امکان رخ دادن آن وجود ندارد.

واردات پوشاک از چین با علی والا

تمام مراحلی که توضیح دادیم را می‌توانید با استفاده از شرکت واسطه بازرگانی علی والا به سادگی انجام دهید. این شرکت قادر است با استفاده از فورواردرهای باتجربه‌ای که در کشور چین دارد تمام مراحل خرید پوشاک، ترخیص آنها از گمرک چین و ارسال این پوشاک به ایران انجام دهد.

واردات پوشاک از چین با علی والا
واردات پوشاک از چین با علی والا

تجربه زیادی که این شرکت در واردات پوشاک از چین دارد باعث شده که آن را به عنوان بهترین گزینه برای واردات پوشاک از کشور چین معرفی کنیم. کافی است با این شرکت مشورت گرفته و از آنها بخواهید کارهای واردات پوشاک شما را انجام دهند.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

سخن آخر

آنچه سودآور بودن واردات پوشاک از چین را برای شما تضمین می‌کند در مرحله اول تقاضای زیادی است که برای خرید این کالا در بازار ایران وجود دارد. از سویی زمانی این عملیات برای شما قابل انجام است که مراحل انجام آن را به درستی بشناسید و البته کارهای انجام آن را به یک شرکت بازرگانی واسطه باتجربه مثل علی والا بسپارید. تمام این نکات را سعی کردیم به طور کامل در این مقاله توضیح دهیم. امیدواریم مطالبی که گفته شد برای شما مفید بوده باشد.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

سوالات متداول درباره واردات پوشاک

 • برای انجام واردات پوشاک از کشور چین به ایران باید چکار کرد؟

بطورکلی سه مرحله برای واردات این کالا به ایران باید پشت‌سر گذاشته شود که عبارتند از خرید پوشاک، ترخیص پوشاک خریداری شده از گمرک چین و انتقال آنها به ایران.

 • متداول‌ترین روش انتقال اجناس از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش برای ارسال پوشاک از چین به ایران عبارتست‌از روش کارگو که از میان یه نوع کارگو نیز بهترینشان کارگو دریایی است.

 • برای ترخیص پوشاک از گمرک چین چه مدارکی باید تحویل بدهیم؟

مدارکی که لازم است برای ترخیص پوشاک به گمرک چین تحویل دهیم عبارت است از بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرما.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

199 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.