واردات پیراهن از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

پیراهن را همه ما پوشیده‌ایم و می‌پوشیم و می‌توان گفت جزئی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره همه ما است. عده‌ای می‌گویند افراد یا تیشرت پوش هستند یا پیراهن پوش. اما خیلی‌ از افراد هم هستند که از هر دو استفاده می‌کنند. پیراهن یکی از مهم‌ترین انواع لباسی است که یا در ایران تولید می‌شوند و یا ازطریق واردات پیراهن از چین در دسترس بازاریان قرار می‌گرند. اگر هم سری به لباس فروشی‌ها بزنید متوجه خواهید شد که بیشترین واردات کالا از چین به ایران، محسولات بازار لباس و پوشاک بوده که البته یکی از پرطرفدارترین لباس‌ها برای واردات، پیراهن است.

واردات پیراهن

برای واردات پیراهن از چین لازم است که حتما ۳ مرحله عملیات انجام شود. مرحله اول این است که باید تولیدی یا شرکتی را در چین پیدا کرده و از آنها درخواست خرید پیراهن کنید. مرحله دوم وقتی پیش می‌آید که پیراهن‌ها را خریداری کرده‌اید و قصد دارید از گمرک چین ترخیص و به ایران وارد کنید و درنهایت مرحله سوم مرحله‌ای است که درآن پیراهن‌های ترخیص شده ره برای ارسال به ایران به شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی می‌سپارید. درادامه مقاله قصد داریم نکات هرکدام از این مراحل را توضیح دهیم. اما قبل از آن لازم است نگاهی عمیق‌تر به پیراهن و کاربردهای آن بیندازیم.

برای آشنایی کامل با مراحل واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب

 • پیراهن چیست و انواع آن کدام است
 • موارد استفاده پیراهن کدام است
 • خرید پیراهن
 • خرید عمده پیراهن
 • خرید پیراهن از چین
 • ترخیص پیراهن
 • وارد کننده پیراهن
 • حمل و نقل پیراهن
 • سود واردات پیراهن
 • واردات پیراهن از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

پیراهن چیست و انواع آن کدام است

پاسخ دادن به سوال پیراهن چیست بسیار ساده است. چراکه اگر شخص پرسنده یا هر انسان رندومی که در نزدیکی شما قرار دارد و پیراهن پوشیده را نگاه کنید، پاسخ سوالتان را دریافت می‌کنید. اما اگر هدف واردات پیراهن از چین باشد پاسخ به این سوال کمی فرق می‌کند. برای اینکه پاسخ سوال پیراهن چیست برای یک واردکننده مفید باشد لازم است اطلاعاتی بیشتر از چیزی که همه مردم درباره پیراهن می‌دانند فراهم کرد.

برای خرید کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

پیراهن چیست و انواع آن کدام است
پیراهن چیست و انواع آن کدام است

پیراهن یک پوشاک بلند آستین و یقه دار است که برای پوشیدن روی بدن بکار می‌رود. پیراهن معمولاً از پارچه‌های نرم و محکمی مانند پنبه، لینن، ابریشم، پلی استر و … ساخته می‌شود و می‌تواند برای مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و رویدادهای مختلف استفاده شود، از جمله در محیط کار، ملاقات‌های رسمی، مراسم عروسی، مراسم خاکسپاری، مراسم مذهبی و … استفاده می‌شود. گاهی اوقات پیراهن با سایر لباس‌ها مانند کت و شلوار، دامن، یا شلوارک ترکیب می‌شود تا به یک مجموعه پوشش مناسب برای هر مناسبت تبدیل شود.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

اما انواع پیراهنی که می‌توان برای واردات پیراهن از چین انتخاب کرد کدام است؟ انواع پیراهن‌ها بسته به طرح و سبک آن‌ها متفاوت هستند. در زیر به برخی از انواع پیراهن‌ها اشاره شده است:

 • پیراهن معمولی: این پیراهن‌ها از جنس پارچه نرم و سبک بوده و به طور عمومی دارای آستین کوتاه هستند.
 • پیراهن دکمه‌دار: این پیراهن‌ها دارای دکمه‌هایی برای بستن و باز کردن آن‌ها هستند و معمولاً بلند آستین هستند.
 • پیراهن رسمی: این پیراهن‌ها برای مجالس رسمی و ملاقات‌های کاری مناسب هستند و معمولاً دارای آستین بلند هستند و از پارچه‌های با کیفیت و مرغوبی ساخته می‌شوند.
 • پیراهن گلدار: این پیراهن‌ها دارای الگوهای گلدار و گاهی اوقات رنگارنگ هستند و برای استفاده در فصل بهار و تابستان مناسب هستند.
 • پیراهن لباس شب: این پیراهن‌ها برای مراسم‌های رسمی شبانه مانند عروسی، مراسم شام و … مناسب هستند و معمولاً از پارچه‌های با کیفیت و دارای جزئیات و طرح‌های خاص ساخته می‌شوند.
 • پیراهن تن‌خورده: این پیراهن‌ها در واقع پیراهن‌هایی هستند که بدن را بطور کامل می‌پوشانند و معمولاً برای استفاده در ورزش‌هایی مانند بسکتبال، فوتبال و … استفاده می‌شوند.
 • پیراهن تنبلی: این پیراهن‌ها اغلب به عنوان لباس خانگی استفاده می‌شوند و معمولاً از پارچه‌های نرم و راحت ساخته می‌شوند.

همچنین پیراهن را می‌توان براساس روش دوخت نیز بررسی کرد. روش‌های دوخت پیراهن متنوع هستند و بسته به نوع پیراهن و طرح آن متفاوت خواهند بود. در زیر به برخی از روش‌های دوخت پیراهن اشاره شده است:

 • روش دوخت شانه: در این روش، قطعات پارچه که شامل بخش قسمت جلویی و عقبی پیراهن است، با دوختن به هم متصل می‌شوند و سپس بخش شانه به آن‌ها متصل می‌شود.
 • روش دوخت یقه: در این روش، یقه پیراهن با بخش قسمت جلویی پیراهن به هم متصل می‌شود و سپس با دوختن به بخش عقبی پیراهن متصل می‌شود.
 • روش دوخت آستین: در این روش، قطعات پارچه که شامل بخش آستین پیراهن هستند، با دوختن به بخش قسمت جلویی و عقبی پیراهن متصل می‌شوند.
 • روش دوخت پارچه‌های جانبی: در این روش، قطعات پارچه که شامل بخش‌های جانبی پیراهن هستند، با دوختن به بخش قسمت جلویی و عقبی پیراهن متصل می‌شوند.
 • روش دوخت دکمه‌ها: در پایان دوخت پیراهن، دکمه‌ها به آن متصل می‌شوند و سپس دکمه‌های باز و بسته شده آزمایش می‌شود.

این روش‌های دوخت تنها برخی از روش‌های معمول است و روش‌های دیگری نیز وجود دارد که ممکن است بر اساس نوع پیراهن و مواد استفاده شده برای دوخت آن متفاوت باشد. نکته مهم این است که پیراهن‌ها تنوع زیادی دارند و باید حتما تمام سلیقه‌ها را برای واردات پیراهن از چین درنظر گرفت تا بتوان سود مناسبی از واردات آنها کسب کرد.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

موارد استفاده پیراهن کدام است

آیا پیراهن مناسبتی جز پوشیدن دارد؟ خیر. اما نکته اینجاست مناسبت‌هایی که درآن باید پیراهن پوشید یا برفرض مثال پیراهن مخصوص دارند کدام‌ها هستند. دانستن این موارد کاربرد پیراهن به ما کمک می‌کند بتوانیم بهتر کاربردهای پیراهن را شناخته و جامعه هدف این لباس را که تقریبا کل مردم هستند بشناسیم. درحقیقت پیراهن یکی از پرکاربردترین لباس‌های مردانه و زنانه است و در انواع مختلف رنگ، طرح و سبک موجود است. برخی از کاربردهای پیراهن عبارتند از:

 • لباس رسمی: پیراهن‌ها به خوبی با شلوارهای رسمی و یا شلوارک ها به عنوان لباس رسمی ست می‌شوند و معمولاً در محیط کار و مصاحبه‌های شغلی استفاده می‌شوند.
 • لباس روزمره: پیراهن‌ها نیز می‌توانند به عنوان یک لباس روزمره در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده شوند.
 • لباس اسپرت: پیراهن‌ها با شلوارهای اسپرت و یا شلوار جین نیز ست می‌شوند و می‌توانند به عنوان یک لباس اسپرت استفاده شوند.
 • لباس مجلسی: بسته به طرح و نوع پیراهن، این لباس می‌تواند به عنوان یک لباس مجلسی نیز استفاده شود.
 • لباس خواب: برخی از پیراهن‌ها به عنوان لباس خواب در نظر گرفته شده‌اند و با پارچه‌های نرم و راحت ساخته شده‌اند.
 • لباس کار: برخی از پیراهن‌ها به عنوان لباس کار در برخی از شغل‌های مانند رستوران‌ها، هتل‌ها، بانک‌ها و … استفاده می‌شوند.
 • لباس مدرسه و دانشگاه: برخی از مدارس و دانشگاه‌ها به دانشجویان و دانش‌آموزان خود پیراهن به عنوان لباس آموزشی تعیین می‌کنند.
 • لباس عروس: برخی از پیراهن‌ها به عنوان لباس عروس و یا لباس نامزدی استفاده می‌شوند. این پیراهن‌ها معمولاً با پارچه‌های بسیار شیک و با جزئیات دقیق ساخته شده‌اند و به همراه لباس عروس و یا لباس نامزدی ست می‌شوند.
 • لباس ورزشی: برخی از پیراهن‌ها به عنوان لباس ورزشی در انواع مختلف رشته‌های ورزشی استفاده می‌شوند. این پیراهن‌ها معمولاً با پارچه‌هایی سبک و مقاوم و طرح‌های ویژه‌ای ساخته می‌شوند.
 • لباس مردانه و زنانه: پیراهن به عنوان یک لباس مردانه و یا زنانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پیراهن‌ها معمولاً با طرح‌ها و سبک‌هایی مختلف ساخته می‌شوند که بسته به نیاز و سلیقه فرد مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • لباس سفر: پیراهن به عنوان یک لباس سفر بسیار مناسب است. با توجه به سبک و جنس پارچه، پیراهن می‌تواند بسیار راحت و مناسب برای سفر باشد.
 • لباس شنا: برخی از پیراهن‌ها به عنوان لباس شنا مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پیراهن‌ها معمولاً با پارچه‌هایی ضد آب ساخته شده‌اند که برای شنا و ورزش‌های آبی بسیار مناسب هستند.
 • لباس مجسمه‌سازی: در صنعت مجسمه‌سازی نیز از پیراهن به عنوان لباس حمل مدل‌های مجسمه استفاده می‌شود.

به طور کلی، پیراهن به عنوان یک پوشاک پرکاربرد، در بسیاری از محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. موارد زیادی که باعث می‌شود بازرگانان و تجار ایرانی واردات پیراهن از چین را یکی از پرمتقاضی‌ترین و البته پرسودترین انواع واردات لباس از چین به ایران بدانند و آن را با اشتیاق انجام دهند. اکنون که شوق واردات پیراهن در شما هم ایجاد شده با ما درادامه مقاله همراه باشد تا بخش دوم مطالب یعنی بررسی نکات هر مرحله از واردات پیراهن را آغاز کنیم.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

واردات پیراهن

در مقدمه اشاره کردیم که برای واردات پیراهن از چین لازم است که ۳ مرحله عملیات کلی انجام شود. این مراحل به‌ترتیب انجام عبارتنداز خرید پیراهن از تولیدی‌ها و شرکت‌های فروشنده پیراهن چینی، ترخیص پیراهن‌ها از گمرک کشور چین و ارسال آنها به ایران.

برای ترخیص از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

برای اینکه بتوان این مراحل را موفقانه پشت‌سر گذاشت لازم است که نکاتی را ازقبل بدانید. نکاتی که حاصل تجربه و مطالعه فراوان شرکت‌های بازرگانی و تجار گوناگونی است که مدت‌ها است به کار واردات انواع کالا مشغول هستند.

واردات پیراهن
واردات پیراهن

این نکات هم درست مانند مراحل واردات پیراهن از چین به ۳ دسته تقسیم می‌شوند. نکات مرتبط با خرید پیراهن از چین، نکات مرتبط با ترخیص پیراهن‌های خریداری شده از گمرک این کشور و البته نکات مرتبط با ارسال پیراهن‌ها از چین به ایران. درادامه ابتدا نکات مرتبط با خرید پیراهن‌ها را توضیح خواهیم داد و سپس به‌سراغ بررسی نکات مربوط به ترخیص و ارسال آنها از چین به ایران می‌رویم.

خرید پیراهن

اولین مرحله واردات از چین عبارتست از خرید پیراهن‌ها از شرکت‌ها و تولیدی‌های چینی. برای اینکه بتوانید این مرحله را به‌خوبی پشت‌سر بگذارید لازم است که چند نکته اساسی را بدانید و رعایت کنید. یکی از این نکات که خیلی هم مهم است انتخاب شرکتی است که قصد خرید پیراهن از آن را دارید.

اگر شما تنها قصد واردات پیراهن را دارید و کیفیت پیراهن‌ها برایتان مهم نیست می‌توانید از هر شرکتی در اینباره خرید کنید. اما اگر از مهم بودن بحث کیفیت واردات آگاهی دارید پس لازم است که حتما از شرکت‌های معتبر دراین زمینه خرید کنید تا بعد بتوانید پیراهن‌ها را با قیمت خوبی در بازار ایران به‌فروش برسانید.

خرید عمده پیراهن

نکته دیگری که باید در این مرحله از واردات پیراهن از چین رعایت کنید، تعیین نوع خرید پیراهن‌ها است. هرنوع تجارت کالایی با این هدف انجام می‌شود که بتوان کالایی را یافت که در بازار مقصد قیمت پایینی داشته و در بازار هدف قیمتش بالاتر باشد. این اختلاف قیمت بازرگانان را ترغیب می‌کند که به بازار مقصد رفته و کالای موردنظر را بخرند و در بازار هدف بفروشند.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

درمورد واردات پیراهن نیز وضع به همین منوال است. یعنی شما باید آنها را با قیمتی پایین از چین خریداری کنید. در خرید عمده می‌توانید تعداد زیادی پیراهن از چین را با قیمتی اندک خریداری کرده و در بازار ایران به فروش برسانید و همان شرایطی که گفتیم برای تجارت کالا لازم است برقرار باشد را ایجاد کنید.

خرید پیراهن از چین

دو نکته‌ای که تا اینجا بررسی کردیم در ارتباط با شرایطی است که باید حاکم باشد تا بتوان واردات پیراهن از چین مناسبی داشت. این نکات دراصل شروط لازم و کافی برای خرید پیراهن از چین هستند که اگر برقرار بودند آنگاه بازرگان باید برای خرید پیراهن‌ها اقدام کند. اما خرید پیراهن چگونه انجام می‌شود؟ خرید پیراهن به این صورت است که شما باید یک درخواست خرید رسمی تهیه کرده و برای شرکت فروشنده ارسال کنید.

این درخواست خرید پروفرما نام دارد و شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد پیراهن درخواستی و البته تعیین روش پرداخت هزینه خرید پیراهن‌ها خواهد بود. با ارسال پروفرما نوبت به تاییدیه شرکت و ارسال پیراهن‌ها برای گمرک چین جهت انتقال قانونی به ایران می‌رسد.

ترخیص پیراهن

دراقع اگر خرید شما مورد موافقت شرکت فروشنده چینی قرار گیرد، آنگاه آنها این محصولات را تحویل اداره گمرک چین داده و شما باید در این مرحله از واردات پیراهن از چین برای ترخیص پیراهن‌ها اقدام کنید. ترخیص کالا از گمرک نیازمند ارائه مدارکی مثل کارت بازرگانی، پروفرمای خرید و البته بارنامه محصولات است.

با تحویل این مدارک به اداره گمرک چین باید صبر کنید تا پیراهن‌های شما توسط بازرسان اداره گمرک این کشور مورد بررسی قرار گرفته و اگر مشکلی نبود برگه ترخیص آنها برای شما صادر گردد. با صدور برگه ترخیص می‌توانید پیراهن‌ها را تحویل گرفته و برای راسال به ایران آماده کنید.

وارد کننده پیراهن

چه کسی باید مراحل واردات پیراهن از چین را طی کند؟ جواب ساده است: کسی یا کسانی که در این امر تجربه دارند باید انجام کارهای واردات پیراهن را برعهده بگیرند. چراکه اگر تجربه انجام کارهای واردات را نداشته باشید، نمی‌توانید این عملیات را به‌سادگی و بدون دردسر انجام دهید.

برای خرید از سایت علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

وارد کننده پیراهن
وارد کننده پیراهن

این افراد متخصص چه کسانی هستند و چگونه می‌توان به آنها دسترسی داشت؟ درپایان مقاله این موضوع را به‌طورکامل بررسی می‌کنیم که چگونه باید از افراد متخصص در امر واردات پیراه به ایران استفاده کرد. افرادی که در اختیار شرکت‌های بازرگانی واسطه قرار دارند.

حمل و نقل پیراهن

در نهایت بعداز اینکه توانستید پیراهن‌های خریداری شده را ترخیص کنید، وقت آن است که این لوازم را از چین به ایران ارسال کنید. برای ارسال پیراهن‌ها از چین به ایران لازم است که با شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارند ارتباط گرفته و از آنها بخواهید که کارهای واردات شما را برعهده گیرند.

این شرکت‌ها کار ارسال کالا را با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی مثل کشتی باری، هواپیمای باری و قطار باری انجام می‌دهند و شما باید بنابر شراطی که وارداتتان دارد یکی از این سه روش را برای ارسال پیراهن از چین به ایران انتخاب کنید. عموم بازرگانان بر این مورد توافق دارند که روش ارسال پیراهن ازطریق دریا که کارگو دریایی نام دارد بهترین روش ارسال است.

سود واردات پیراهن

سود واردات پیراهن از چین به ایران را مطابق با توضیحاتی که درمورد تفاوت قیمت خرید این لباس‌ها از چین و قیمت فروش آنها در ایران، می‌توان تاحد خوبی حدس زد. اولا این تفاوت قیمت خیلی زیاد است و درکل می‌توان عامل اصلی سود واردات پیراهن را همین مورد دانست و درثانی تقاضا برای خرید پیراهن در بازار لباس ایران به‌حدی بالاست که اگر این محصولات را وارد کشور کردید در زمان اندکی به فروش برسند. پس نتیجه کلی این است که واردات پیراهن از چین به ایران سودی بالا خواهد داشت.

واردات پیراهن از چین با شرکت بازرگانی علی والا

اما شرکت بازرگانی که می‌توانید از افراد متخصص موجود در آن برای واردات پیراهن از چین به ایران کمک بگیرید شرکت بازرگانی علی والا نام دارد. این شرکت به‌خاطر داشتن فورواردرهایی بسیار باتجربه و البته آگاه از مراحل واردات کالا از چین می‌تواند کارهای واردات شما را برعهده گرفته و بدون کمترین دردسری و در کمترین زمان ممکن آنها را انجام دهد.

واردات پیراهن از چین با شرکت بازرگانی علی والا
واردات پیراهن از چین با شرکت بازرگانی علی والا

تنها کافی است که کارهای واردات خود را به آنها بسپارید و سپس در ایران منتظر دریافت پیراهن‌های خود بمانید. دراینصورت با کمترین هزینه و در اسرع وقت کالاهای سفارشی خود را بدون رفتن به چین در ایران تحویل خواهید گرفت.

حرف آخر

پیراهن یک پوشاک بلند آستین و یقه دار است که برای پوشیدن روی بدن بکار می‌رود. پیراهن معمولاً از پارچه‌های نرم و محکمی مانند پنبه، لینن، ابریشم، پلی استر و … ساخته می‌شود و می‌تواند برای مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و رویدادهای مختلف استفاده شود، از جمله در محیط کار، ملاقات‌های رسمی، مراسم عروسی، مراسم خاکسپاری، مراسم مذهبی و … استفاده می‌شود.

گاهی اوقات پیراهن با سایر لباس‌ها مانند کت و شلوار، دامن، یا شلوارک ترکیب می‌شود تا به یک مجموعه پوشش مناسب برای هر مناسبت تبدیل شود. واردات پیراهن از چین یکی از پرسودترین انواع واردات است و به‌همین‌دلیل دراین مقاله سعی کردیم این عملیات را به‌طورکامل توضیح دهیم.

سوالات متداول درباره واردات پیراهن

برای انجام مراحل واردات پیراهن از چین به ایران چه مراحلی باید طی شود؟

مراحلی که برای انجام این عملیات باید طی شود عبارتنداز خرید پیراهن، ترخیص آنها از گمرک چین و ارسال آنها از چین به ایران.

 • ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین روش برای ارسال پیراهن از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی بهترین و کم هزینه‌ترین روش برای ارسال پیراهن از چین به ایران است.

 • نام برگه درخواست خریدی که باید برای شرکت فروشنده ارسال شود چیست؟

این برگه درخواست خرید را پروفرما می‌نامند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

191 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.