واردات کابل آیفون از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

کابل آیفون، یکی از وسایل جانبی دستگاه گوشی آیفون است که وجود آن برای ارتباط گرفتن این دستگاه با دیگر دستگاه‌های الکترونیکی بسیار ضروری است. دستگاه آیفون دارای سیستم عامل آی او اس بوده و برای اینکه بتوان آن را با دیگر دستگاه‌هایی که سیستم عامل متفاوتی دارند ارتباط داد لازم است که حتما یک سیستم تبدیل جدا از گوشی وجود داشته باشد. این سیستم تبدیل همان کابل آیفون است. در این مقاله قصد داریم واردات کابل آیفون از چین را بطور کامل بررسی کنیم و مشخص کنیم که دقیقا چرا واردات این وسیله ضروری بوده و چه سودی برای واردکننده دارد.

واردات کابل آیفون

برای انجام مراحل واردات کابل آیفون از چین به ایران لازم است که ابتدا این وسیله را بطور دقیق بناسیم و سپس باتوجه‌به کاربردهایی که دارد مراحل واردات آن را بررسی کرده و نکات هرمرحله را توضیح دهیم. این مراحل عبارتنداز خرید کابل آیفون از چین، ترخیص کابل‌های خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها از چین به ایران. درادامه هرکدام از این مراحل و نکاتی که دارند را مرحله‌به‌مرحله بررسی می‌کنیم. تا پایان مقاله با ما باشید تا این موضوع را بطور دقیق بررسی کنیم و نکته‌ای ناگفته نماند.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب

 • کابل آیفون چیست؟
 • کاربردهای کابل آیفون کدام است؟
 • واردات کابل موبایل آیفون
 • خرید کابل آیفون
 • خرید عمده کابل آیفون
 • خرید کابل آیفون از چین
 • ترخیص کابل آیفون
 • وارد کننده کابل آیفون
 • حمل و نقل کابل آیفون
 • سود واردات کابل آیفون
 • واردات کابل موبایل آیفون از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

کابل آیفون چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم مراحل واردات کابل آیفون از چین و نکاتی که این عملیات دارد را بررسی کنیم لازم است مشخص کنیم که اصلا کابل آیفون چیست و چه انواعی دارد. سپس کاربردهای آن را بررسی کنیم تا ضرورت واردات این وسیله محرز گردد.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

کابل آیفون، کابل شارژ، کابل انتقال داده یا Lightning Cable برای دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت‌های شرکت اپل است. این کابل برای شارژ کردن دستگاه‌های اپل مانند آیفون، آیپد، آیپاد و همچنین برای انتقال فایل‌های موسیقی، عکس، ویدئو و داده‌های دیگر به کامپیوتر استفاده می‌شود.

کابل آیفون چیست؟
کابل آیفون چیست؟

کابل آیفون معمولاً دارای پورت Lightning است که ازیک‌سر به دستگاه اپل متصل شده و به درگاه USB سمت دیگر متصل می‌شود. همچنین، اپل کابل‌های Lightning به صورت رسمی با نام “Lightning to USB Cable” نیز شناخته می‌شوند.

انواع کابل آیفون عبارتند از:

 • کابل آیفون اصلی: کابل تولید شده توسط شرکت اپل است و معمولاً با دستگاه‌های اپل تازه تحویل می‌شود.
 • کابل آیفون شارژر سریع: این نوع کابل دارای ویژگی شارژ سریع است و برای شارژ دستگاه‌های اپل با سرعت بیشتری استفاده می‌شود.
 • کابل آیفون بلند: کابلی با طول بیشتر از کابل آیفون است و برای استفاده در محیط‌هایی که دسترسی به پریز برق دشوار است مفید است.
 • کابل آیفون بی سیم: این نوع کابل دارای قابلیت شارژ بی سیم است و برای شارژ دستگاه‌های اپل با قابلیت شارژ بی سیم مانند آیفون ۸ و بالاتر استفاده می‌شود.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

کاربردهای کابل آیفون کدام است؟

اما ضرورت واردات کابل آیفون زمانی مشخص می‌شود که بدانیم دستگاه‌های اپل بدون این کابل‌ها هیچ‌کاری نمی‌توانند بکنند. طور کلی کاربردهای کابل آیفون شامل شارژ کردن دستگاه، انتقال داده‌ها از دستگاه به کامپیوتر و برعکس، اتصال دستگاه به بلندگو‌ها و دستگاه‌های صوتی است.

کاربردهای دیگر کابل آیفون شامل اتصال دستگاه به بعضی از دستگاه‌های خودرویی که قابلیت اتصال به آیفون را دارند، اتصال دستگاه به بعضی از دوربین‌های دیجیتال و دوربین‌های ورزشی که از اپلیکیشن‌های خودشان برای کنترل و انتقال داده‌های دوربین استفاده می‌کنند، و اتصال دستگاه به بعضی از دستگاه‌های دیگر با قابلیت اتصال تصاویر و داده‌های ویدئویی و صوتی است. تقریبا بدون کابل آیفون امکان هیچ گونه استفاده‌ای از دستگاه‌های اپل چه گوشی چه دیگر وسایل آن وجود ندارد.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

واردات کابل موبایل آیفون

حال که ضرورت وجود کابل آیفون را برای کاربران این دستگاه دریافتیم، وقت آن است که توضیح دهیم واردات کابل آیفون از چین دارای چه مراحلی است و هرمرحله چه نکاتی دارد. بطور کلی برای واردکردن کابل آیفون از چین به ایران شما باید ۳ مرحله اساسی را پشت سر بگذارید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

این مراحل به ترتیب عبارتند از خرید کابل آیفون از کشور چین، ترخیص کابل‌های خریداری شده از گمرک کشور چین و ارسال آنها از کشور چین به ایران. هرکدام از این مراحل نکاتی مشخص دارند که اگر رعایت نشوند سودی عاید واردکننده نخواهد شد. برای همین درادامه ابتدا این مراحل را بررسی می‌کنیم و سپس همراه با بررسی هرمرحله نکاتی که دارد را توضیح خواهیم داد تا بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید.

واردات کابل موبایل آیفون
واردات کابل موبایل آیفون

خرید کابل آیفون

اولین مرحله واردات کابل آیفون از چین عبارت است از خرید این محصولات از کشور چین. برای خرید کابل آیفون باید نکاتی را رعایت کنید تا بعداز واردات آنها سودی مناسب نصیبتان شود. اولین نکته‌ای که باید در این مرحله رعایت شود این است که برای خرید کابل‌های آیفون حتما شرکت‌های معتبر چینی را دراولویت قرار دهید.

علت آن هم این است که خرید از شرکت‌های معتبر چینی باعث می‌شود از کیفیت کابل‌های آیفون خریداری شده مطمئن باشید. و البته که در واردات کالا به بازار مهم‌ترین نکته این است که حتما اجناسی باکیفیت دردسترس مشتریان قرار گیرد تا سریع آنها را خریداری کرده و سود واردات شما دربیاید.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

اما یافتن شرکت‌های معتبر برای انجام واردات کابل آیفون از چین چگونه انجام می‌شود؟ برای اینکار شما می‌توانید در اینترنت راجع‌به شرکت‌های معتبر و استاندارد در این زمینه تحقیق کنید و لیستی از بهترینشان تشکیل دهید. سپس از شرکت‌های موجود در لیست درخواست کنید که برای شما نمونه کار بفرستند و براساس مقایسه کیفیت نمونه‌های ارسال شده دست به انتخاب بهترین شرکت فروشنده کابل بزنید.

خرید عمده کابل آیفون

نکته دیگری که در این مرحله از واردات کابل آیفون از چین باید رعایت کنید این است که حتما کابل‌ها را بصورت عمده خریداری کنید. خرید عمده به شما امکان این را می‌دهد که تعداد زیادی از این وسایل را باقیمتی اندک از کشور چین خریداری کرده و با قیمتی بیشتر در بازار ایران بفروشید.

جدای از این اگر قصد شما تنها خرید تعداد معدودی کابل آیفون از چین باشد آنگاه اصلا سودی نصیب شما نخواهد شد و در یک کلام خرید غیرعمده رسم واردات برای راه‌اندازی کسب‌وکار فروش لوازم نیست. اگر برای خرید تعداد ۱۰۰ عدد کابل آیفون به چین می‌روید نباید نام آن را واردات بگذارید. بلکه باید بگویید در سفر سیاحتی خریدی هم انجام دادم.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

خرید کابل آیفون از چین

با مشخص شدن این نکات که در واردات کابل آیفون از چین اولا باید شرکتی معتبر برای خرید این وسایل پیدا کنید و دوما باید آنها را به صورت عمده خریداری کنید، درمرحله بعد به‌سراغ توضیح اینکه چطور باید خرید خود را رسمی کنید خواهیم رفت. برای اینکه بتوانید خرید کابل آیفون خود را نهایی کنید لازم است که چیزی به‌نام پیش‌فاکتور تهیه کرده و به این شرکت ارسال کنید.

این پیش‌فاکتور که پروفرما هم نام دارد شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید کابل‌های آیفون، تعداد درخواستی، چگونگی پرداخت هزینه خرید آنها، اطلاعات مربوط به شرکت فروشنده و اطلاعات شرکت خریدار است.  در این مرحله بعد از اینکه شرکت چینی پروفرمای شما را دریافت کرد اقدام به تهیه کابل‌های آیفون درخواستی کرده و اگر مشکلی نداشتند، آنها را برای ارسال قانونی به ایران تحویل گمرک چین می‌دهد.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید کابل آیفون از چین
خرید کابل آیفون از چین

بعداز اینکه کابل‌های آیفون تحویل گمرک چین داده شد شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید. عملیات ترخیص را در قسمت بعد توضیح داده‌ایم. اما فعلا این را بدانید که مرحله ارسال کابل‌ها به واحد کنترل کیفی باید حتما انجام شده و اگر به صورت ناخواسته پشت گوش انداخته شد شما خودتان باید پی‌گیر آن شوید تا کیفیت کابل‌ها تایید شود.

ترخیص کابل آیفون

بعدذاز تحویل کابل‌های آیفون به گمرک کشور چین نوبت به مرحله دوم واردات کابل آیفون از چین می‌رسد که همان ترخیص این وسایل از گمرک چین است. برای ترخیص این وسایل لازم است که شما یک‌سری مدارک تهیه کرده و به گمرک این کشور تحویل دهید. این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید این محصولات. بعد از تحویل این مدارک به گمرک کشور چین شما باید منتظر تایید برگه ترخیص آنها بمانید.

اگر از نظر قانونی مشکلی نباشد کارمندان گمرک چین کابل‌های خریداری شده توسط شما را تایید کرده و برای آنها برگه ترخیص صادر می‌کنند. این برگه ترخیص درنهایت با پرداخت مبلغی به‌نام حق گمرکی جنبه رسمی پیدا کرده و شما بعداز این پرداخت، می‌تواند ترخیصیه کابل‌ها را گرفته و آنها را برای ارسال به ایران آماده کنید.

وارد کننده کابل آیفون

همه مراحلی که توضیح دادیم، یعنی خرید، ترخیص و ارسال کابل‌های آیفون از چین به ایران نیازمند حضور شخصی در چین هستند. درواقع انجام مراحل واردات کابل آیفون از چین به ایران زمانی عملا ممکن می‌شود که شخصی در چین باشد و این مراحل را پی‌گیری کرده و انجام دهد.

این شخص را فورواردر می‌نامند و وظیفه او این است که کارهای واردات را به‌جای شما انجام دهد و نیازی نباشد که شما شخصا برای انجام این کارها به کشور چین سفر کنید. درپایان مقاله با معرفی یک شرکت بازرگانی توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توانید یک فورواردر بسیار مناسب برای انجام کارهای واردات کابل آیفون خود پیدا کنید.

حمل و نقل کابل آیفون

درمرحله آخر شما باید برای ارسال کابل‌های آیفون از چین به ایران اقدام کنید. برای اینکه این مرحله از واردات کابل آیفون از چین به ایران را به‌خوبی پیش ببرید بهترین گزینه این است که از شرکت‌های کارگو استفاده کنید. کارگو نام روشی است که درآن برای ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر از وسایل حمل‌ونقل باری استفاده می‌شود. این روش ارسال کابل آیفون بسیار ارزان بوده و بدون دردسر خاصی قابل انجام است.

حمل و نقل کابل آیفون
حمل و نقل کابل آیفون

اما ۳ روش کارگو برای ارسال کابل آیفون از چین به ایران وجود دارد. کارگو اول عبارت است از کارگو هوایی که درآن از هواپیمای باری استفاده می‌شود. کارگو دوم کارگو زمینی است که وسیله حمل‌ونقل کابل‌ها در آن هواپیمای باری است و کارگو سوم ارسال این کابل‌های آیفون بااستفاده از کشتی باری است که کارگو دریایی نامیده می‌شود. هرکدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند که شما باید بسته به شرایط واردات خود و هزینه‌ای که قرار است صرف کنید ازمیان آنها انتخاب کنید.

سود واردات کابل آیفون

اما سود واردات کابل آیفون از چین به ایران چه مقدار است؟ اینکه این سود دقیقا چه‌مقدار است ازقبل مشخص نیست اما روشی برای افزایش دادن آن وجود دارد. به طور کلی سود فروش یک کالا برابر است با قیمت فروش منهای قیمت خرید.

هرچند در این میان باید هزینه‌های اضافی مثل هزینه واردات را هم از این مقدار کم کرد  اما اگر بخواهیم فقط با درنظرگیری همین فرمول سود این واردات را افزایش دهیم، باید درخرید خود پایین‌ترین قیمت عمده کابل‌ها را مدنظر قرار داده و ازطرفی کیفیت کابل‌ها به‌گونه‌ای انتخاب شود که قیمت فروش آنها در بازار ایران بالا درنظر گرفته شود. در این صورت اختلاف این دو قیمت بسیار زیاد شده و نتیجتا سود واردات کابل‌های آیفون ماکزیمم می‌گردد.

واردات کابل موبایل آیفون از چین با شرکت بازرگانی علی والا

برای اینکه بتوانید مراحل واردات کابل آیفون از چین را به‌سادگی، با کم‌ترین هزینه و توسط باتجربه‌ترین و آگاهترین فورواردرهای موجود در چین انجام دهید، بهترین گزینه این است که انجام کارهای واردات کابل آیفون خود را به یک شرکت بازرگانی واسطه به‌نام علی والا بسپارید.

این شرکت می‌تواند کارهای واردات شما را درکم‌ترین زمان ممکن و به ساده‌ترین روش آن انجام دهد. کافی است با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که انجام کارهای واردات شما را برعهده گیرد و سپس با خیال راحت در ایران منتظر دریافت این وسایل بمانید.

حرف آخر

کابل آیفون، کابل شارژ، کابل انتقال داده یا Lightning Cable برای دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت‌های شرکت اپل است. این کابل برای شارژ کردن دستگاه‌های اپل مانند آیفون، آیپد، آیپاد و همچنین برای انتقال فایل‌های موسیقی، عکس، ویدئو و داده‌های دیگر به کامپیوتر استفاده می‌شود.

پس کابل آیفون را می‌توان وسیله‌ای داست که بدون آن دستگاه آیفون لنگ می‌ماند و ازکارایی‌اش کم می‌شود. به‌همین‌دلیل است که در این مقاله سعی کردیم واردات کابل آیفون از چین را بطورکامل توضیح دهیم و بررسی کنیم که چطور می‌توانید این واردات پرسود را انجام دهید.

سوالات متداول درباره واردات کابل آیفون

برای انجام مراحل واردات کابل آیفون از چین به ایران بهترین پیشنهاد کدام است؟

بهترین پیشنهاد برای اینکه بتوانید این وسایل را از کشور چین به ایران وارد کنید این است که انجام مراحل آنها را به یک شرکت بازرگانی واسطه به نام علی والا بسپارید.

متداول‌ترین روش ارسال کابل‌های آیفون از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش برای ارسال این وسایل از چین به ایران استفاده از کارگو دریایی است.

مدارک لازم برای ترخیص کابل‌های آیفون از گمرک کشور چین کدامند؟

مدارک لازم برای ترخیص این وسایل از گمرک کشور چین عبارتنداز کارت بازرگانی، پروفرما و بارنامه خرید بعلاوه فرم درخواست ترخیص این وسایل که باید به اداره گمرک چین تحویل داده شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

122 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.