واردات کاغذ از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای تأمین بخشی زیادی از نیاز بازار واردات به‌عنوان یک پروسه تجاری انجام می‌شود. واردات کاغذ از چین یکی از نیازهای ضروری کشور است که سالیانه به علت ضرورت وجود آن و کمبود آن تاجران بسیاری را به سرمایه‌گذاری در این امر ترغیب می‌کند.

واردات کاغذ

تجارت کاغذ می‌تواند از کشورهای زیادی صورت بگیرد؛ اما واردات آن از چین سالانه با استقبال زیادی مواجه است و مزیت‌های زیادی دارد؛ به همین خاطر در این مطلب به بیان چگونگی و مزایای واردات کاغذ از چین می‌پردازیم.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات کاغذ:

 • واردات کاغذ از چین
 • خرید عمده کاغذ
 • واردکننده کاغذ
 • حمل‌ونقل کاغذ
 • ترخیص کاغذ
 • سود واردات کاغذ از چین
 • واردات کاغذ از چین با علی والا
 • سخن پایانی
 • سوالات متداول

واردات کاغذ از چین

چین به‌عنوان مقصد تجاری بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران است. کارخانه‌های بسیار زیادی در این کشور با یکدیگر رقابت می‌کنند که تولید کاغذ در این کشور در بین محصولات دیگر از کیفیت مناسب و تولید بالا برخوردار است؛ ازاین‌رو چین برای واردات کاغذ به ایران مورد استقبال سرمایه‌گذاران است.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

واردات کاغذ از چین
واردات کاغذ از چین

برای خرید کاغذ از چین مراحل زیادی وجود دارد؛ اما اصلی‌ترین قدم برای خرید و واردات کاغذ از چین مرحله درخواست ارسال پیش‌فاکتور است. پیش‌فاکتور سندی است که توسط شخص فروشنده یا خریدار ارسال می‌شود. تمام مشخصات کاغذ خریداری شده و چگونگی هزینه‌های پرداختی مشخصات بار و حمل‌ونقل آن و موارد دیگر در این سند ذکر شده است. پس از ثبت این سند شما قادر به تغییر آن نیستید در نتیجه توصیه می‌کنیم که برای توافق و امضای پیش‌فاکتور با کارشناسان بازرگانی علی والا مشورت کنید.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

خرید عمده کاغذ

بررسی‌های انجام شده درباره نیاز ایران به کاغذ نشان می‌دهد که ما توانایی تولید تنها ۱۸۰ هزار تن کاغذ نسبت به ۳۸۰ هزار تن تقاضای موجود را داریم. بدیهی است که مابقی این میزان کاغذ باید به واسطه واردات تأمین شود. به دلیل ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های صحیح در بریدن درخت و تولید کاغذ واردات عمده چنین تناژی از کاغذ بسیار منطقی به نظر می‌رسد؛ بنابراین اگر قصد واردات کاغذ به خصوص از کشور چین را دارید می‌توانید بدون دغدغه برای بخش فروش، از تولیدکنندگان عمده کاغذ در چین کاغذ خود را خریداری نمایید.

واردکننده کاغذ

اگر قصد وارد کردن کاغذ از هر کشوری را دارید باید بدانید که برای واردات آن قوانین خاصی وجود دارد. مهم‌ترین نکته برای واردات محصول به خصوص کاغذ شناخت شرکت فروشنده توزیع‌کننده یا تولیدکننده کاغذ است. اگر شما به عنوان شخص واردکننده کاغذ کشور چین را انتخاب کرده‌اید می‌دانید که شرکت‌های بسیار زیادی برای تولید و توزیع کاغذ در این کشور قرار دارد؛ بنابراین باید قبل از هر کاری یک شرکت معتبر با سطح کیفیت بالای کاغذ انتخاب کنید.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

پیدا کردن یک شرکت معتبر نیاز به سابقه بالا و تخصص در این زمینه دارد. شما می‌توانید برای ارتباط با این شرکت‌ها با مجموعه علی والا ارتباط بگیرید تا از تجربه ما در آشنایی با بازرگانان چین و برداشتن گام‌های مفید برای موفقیت در این را استفاده کنید.

حمل و نقل کاغذ

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تعیین هزینه‌ها برای واردات کاغذ از چین هزینه حمل‌ونقل به کشور ایران است. انتخاب نوع حمل‌ونقل شما تأثیر بسیار زیادی بر هزینه‌های تمام شده واردات دارد. دو نوع حمل بار از کشور چین به ایران وجود دارد. حمل بار هوایی و حمل بار دریایی دو راه مناسب برای انتقال محموله‌های وارداتی از چین هستند.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

حمل و نقل کاغذ
حمل و نقل کاغذ

حمل بار هوایی از چین از نظر زمانی مقاوم به‌صرفه‌ترین روش برای حمل بار است. برخی از شهرها فرودگاه‌های بین‌المللی دارند و برای همین می‌توانید روش حمل به صورت فریت بار هوایی یا کارگو را برای محموله‌های نسبتا سنگین خود با امنیت و سرعت بالا انتخاب کنید. در حمل بار هوایی باید در نظر داشته باشید که عوامل زیر را بررسی کنید:

 • مستقیم بودن پرواز به سمت ایران
 • داخلی یا خارجی بودن ایرلاین‌ها
 • تعداد و کیفیت پروازها
 • کیفیت و بسته‌بندی کالاها

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

روش دوم برای حمل کالا از چین حمله دریایی به ایران است. این روش از حمله هوایی ارزان‌تر است؛ بنابراین تجار و بازرگانان تمایل دارند که کالاهای خود را از این روش توسط کشتی به ایران وارد کنند. اگر وزن محموله ارسالی شما بسیار بالا است حمل دریایی گزینه بسیار مناسبی برای حمل بار به‌خصوص به شهرهای مجاور آب‌های بین‌المللی و بنادر است.

ترخیص کاغذ

برای ترخیص کالا وارداتی باید مدارکی مانند بارنامه، پیش‌فاکتور، گواهی مبدأ و سایر مدارک در اختیار کارکنان گمرک قرار بگیرد. کارت بازرگانی یکی از موارد ضروری برای ترخیص کالا وارداتی از چین است. این کارت برای کالاهایی که منافاتی بافرهنگ عمومی کشور ندارد صادر شده است.

برای ترخیص کاغذ A4 قوانین خاصی وجود دارد. باید در نظر بگیرید که این کاغذ بدون تا و به‌صورت ورقی وارد شود و ترخیص آن از گمرک ۴۰ روز زمان می‌برد که تاجران می‌توانند باتکیه‌بر روابط و تجربه خود این مدت‌زمان را کاهش دهند.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

سود واردات کاغذ از چین

سابقه طولانی مراودات اقتصادی با چین به زمان معاملات از طریق مسیر ابریشم بر می‌گردد. از دیرباز انجام معامله با چین برای ایرانیان سودآور بوده است. واردات از چین به علت تکنولوژی پیشرفته، تولیدات فراوان، هزینه پایین کارگران در سال‌های اخیر بسیار به‌صرفه بوده است.

همین موضوع موجب شده است که بسیاری از افراد برای واردات به تولیدکنندگان و کارخانه‌های چینی روی آورند. یکی از محصولاتی که در بحث واردات از کشور چین بسیار سودآور می‌باشد کاغذ است. چین با داشتن کارخانه‌های با تولید بالا و باکیفیت کاغذ و صادرات آن به تمام دنیا یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان کاغذ به شمار می‌آید.

با توجه به تقاضای بالای کاغذ در کشور قاعدتا واردات کاغذ می‌تواند با سود بالایی همراه باشد. به‌خصوص این که در واردات کاغذ A4 پرداخت مالیات حذف شده است و تاجر معاف از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده است. به گفته افراد با تجربه در واردات کاغذ سود بازرگانی دوبرابر است. باید توجه داشته باشید که واردکردن انواع کاغذ با توجه به نیاز سازمان آموزش‌وپرورش و مجوز رسمی و استاندارد انجام می‌شود.

سود واردات کاغذ از چین
سود واردات کاغذ از چین

واردات کاغذ از چین با علی والا

استقلال اقتصادی و سیاسی کشور چین باعث شده است که نظام حاکم بر این کشور اصول و ویژگی‌های متفاوتی نسبت به کشورهای دیگر جهان داشته باشد؛ بنابراین شما به‌عنوان یک فرد تاجر باید برای واردکردن کالا و دریافت سود مناسب نسبت به مقررات و آداب تجارت کشور چین دانش کافی را داشته باشید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

از این رو پیشنهاد می‌کنیم که برای تجارت با چین از راهنمایی‌های مشاوران بازرگانی در امور واردات بهره بگیرید. شرکت علی والا می‌تواند به شما در زمینه واردات کاغذ از چین توسط کارشناسان و مشاوران متخصص خود راهنمایی‌های لازم را بدهد.

سخن پایانی

واردات کاغذ از چین توسط واردکنندگان ایرانی برای تأمین نیاز بازار سابقه زیادی دارد. قطعاً این موضوع را در نظر می‌گیرید که تجار و سرمایه‌گذاران تنها اقدام به واردات محصولی می‌کنند که برای آنها منفعت بیشتری داشته باشد. سود بیشتر نیازمند تقاضای شدید محصول در بازار است. با توجه به نیاز بالای بازار ایران به کاغذ و قوانین راحت در کشور چین یکی از واردات پرسود از کشور چین واردات کاغذ است. شرکت بازرگانی علی والا یک شرکت تخصصی باسابقه سال‌ها فعالیت در این راستا است. اگر فردی تازه‌کار هستید می‌توانید با مشاوران خبره مجموعه ما تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره واردات کاغذ

 1. حمل و نقل کاغذ از چین چگونه انجام می‌گیرد؟

حمل و نقل کاغذ از چین با توجه به حجم بار از دو راه هوایی و دریایی انجام می‌شود. مسیر هوایی برای شهر هایی که فرودگاه بین‌المللی دارند و مسیر دریایی برای شهرهای بندری مناسب است.

 1. ترخیص کاغذ از چین چقدر طول می‌کشد؟

برای ترخیص کالای خود از گمرک باید صبرو حوصله کافی داشته باشید و استثنایی وجود ندارد، اما برای ترخیص کاغذ بخصوص کاغذ A4 حداکثر زمان بازه ی ۴۰ روزه تخمین زده می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.