واردات کاپشن از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

کاپشن یکی از مهم‌ترین لباس‌هایی است که می‌توان باید دراختیاز همه مردم قرار داشته باشد. به‌همین‌خاطر واردات کاپشن از چین یکی از پرمتقاضی‌ترین انواع واردات به ایران است. بسیاری از بازرگانان و تجار ایرانی تمایل دارند که این نوع لباس را از چین خریداری کرده و به ایران وارد کنند. چراکه تقریبا همه مردم در فصول سرد سال متقاضی خرید این لباس‌ها هستند. این تقاضا باعث شده که سود این واردات نیز بسیار بالا بوده و برای واردکننده و تاجری که به این کار مشغول است برای خود سودی مناسب فراهم آورد.

واردات کاپشن

اما برای واردات کاپشن از چین به ایران لازم است که مراحلی مشخص پشت‌سر گذاشته شود که عبارتنداز خرید کاپشن از چین، ترخیص کاپشن‌های خریداری شده از گمرک چین و ارسال کاپشن‌های ترخیص شده از چین به ایران. اما زمانی این مراحل به‌درستی انجام می‌شوند که مطابق نکاتی که برای هرکدام وجود دارد انجام شوند. این نکات را در ادامه توضیح خواهیم داد تا بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات کاپشن

 • تقاضای کاپشن در بازار ایران
 • واردات کاپشن
 • خرید کاپشن
 • خرید عمده کاپشن
 • خرید کاپشن از چین
 • ترخیص کاپشن
 • وارد کننده کاپشن
 • حمل و نقل کاپشن
 • سود واردات کاپشن
 • واردات کاپشن از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

تقاضای کاپشن در بازار ایران

آیا کاپشن دارای تقاضای بالایی در بازار ایران است؟ بله. نقریبا از اوایل پاییز تا اواخر زمستان، تقاضا برای خرید این لباس بسیار بالا رفته و درحقیقت اوج زمان واردات کاپشن از چین محسوب می‌شود. اما این به‌معنای این نیست که در فصول دیگر سال تقاضایی برای خرید این لباس‌ها در بازار وجود ندارد. درواقع بسیاری از افراد هستند که ترجیحشان خرید کاپشن در فصول گرم سال است و علت آن را هم این بیان می‌کنند که در این فصول قیمت کاپشن‌ها بسیار ارزان‌تر بوده و می‌توانند آنها را با قیمتی بسیار ارزان‌تر از بازار خریداری کنند.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

اما برای اینکه بتوان واردات کاپشن از چین را ارزیابی کرد از نظر سود و تقاضا برای خرید، بهترین کار این است که نگاهی به بازار بیندازید تا متوجه شوید که تقریبا بالای ۹۵ درصد کاپشن‌های موجود در بازار وارداتی هستند. به‌همین‌خاطر می‌توان بااطمینان گفت که تقاضا برای خرید این لباس‌ها در بازار بسیار زیاد بوده و البته واردات آنها سود فراوانی برای واردکنندگان خواهد داشت.

تقاضای کاپشن در بازار ایران
تقاضای کاپشن در بازار ایران

با این حال شما زمانی خواهید توانست از واردات این کالاها سود ببرید که مراحل انجام واردات آنها را به‌درستی انجام دهید. این مراحل و نکات آنها در سه دسته مرحله خرید، مرحله ترخیص کاپشن‌ها و البته مرحله ارسال آنها از چین به ایران تقسیم بندی و بررسی می‌شوند.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

واردات کاپشن

برای واردات کاپشن از چین به ایران همانطور که توضیح دادیم لازم است که سه مرحله اصلی خرید، ترخیص و ارسال این اجناس پشت‌سر گذاشته شود. این مراحل هرکدام نکاتی دارند که باید درابتدا خوب فهمیده شوند و سپس به‌طرز درستی اجرا گردند.

این نکات البته توسط بسیاری از واردکنندگان موردتوجه قرار می‌گیرد اما باید حتما توسط یک شرکت بازرگانی وارداتی هم پی‌گیری شوند تا بتوان از انجام آنها سود مناسبی به‌دست‌آورد. به‌همین‌خاطر در پایان مقاله به معرفی یکی از معتبرترین شرکت‌های بازرگانی که می‌توانید شما را در انجام این مراحل یاری کند هم می‌پردازیم. درابتدا با نکات مراحل خرید کاپشن از چین شروع می‌کنیم.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

خرید کاپشن

اولین مرحله واردات کاپشن از چین عبارتست از خرید این لباس‌ها از کشور چین. برای اینکه بتوانید خرید خوبی داشته باشید باید به سه نکته توجه کنید. نکته اول این است که حتما کاپشن‌هایی باکیفیت خریداری کنید که البته زمانی این امر انجام می‌شود که آنها را از یک شرکت استاندارد و باکیفیت خریداری کنید. پس باید حتما یک شرکت معتبر و استاندارد در چین پیدا کنید تا بتوانید از آن کاپشن‌های خود را خریداری کنید.

این شرکت را می‌توانید با تحقیق اینترنتی پیدا کنید. البته یافتن این شرکت تنها با تحقیق اینترنتی ممکن نیست بلکه لازم است که حتما درپایان تحقیقات خود از هرشرکتی که فکر می‌کنید استاندارد است نمونه کار هم بخواهید و براساس مقایسه کیفیت نمونه کارها شرکت موردنظر را انتخاب کنید.

خرید عمده کاپشن

نکته بعدی که باید در مرحله خرید که مرحله اول واردات کاپشن از چین است رعایت کنید این است که این اجناس را بصورت عمده خریداری کنید. خرید عمده کاپشن به‌معنای این است که در یکبار خرید این اجناس، تعداد زیادی کاپشن با قیمتی اندک از چین خریداری کرده و بتوانید با قیمتی بالاتر در بازار ایران به‌فروش برسانید. این نوع خرید درحقیقت تضمین کننده سود واردات کاپشن شما خواهد بود.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

 این موضوع را در بخش سود واردات کاپشن بیشتر باز می‌کنیم اما فعلا باید بدانید که برای خرید کاپشن‌ها لازم است که حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید تا واردات شما اولا توجیه اقتصادی داشته باشد، درثانی نیز بتواند سود مناسبی برای شما فراهم آورد. خرید عمده نه‌تنها برای خرید کاپشن از چین و واردات آن به ایران، بلکه برای هرنوع خریدی که به‌قصد راه‌اندازی کسب‌وکار باشد توصیه می‌شود.

خرید کاپشن از چین

درنهایت برای اینکه بتوانید مرحله خرید واردات کاپشن از چین را به‌خوبی به‌پایان برسانید لازم است که در اقدام رسمی برای اینکار هم دقت به‌خرج دهید. اقدام رسمی برای خرید کاپشن به‌معنای ارسال پیش‌فاکتور خرید این محصولات به شرکت چینی است که البته پروفرما هم نامیده می‌شود.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

درتکمیل پروفرما باید دقت کامل را به‌خرج دهید و دران اطلاعات شرکت فروشنده، اطلاعات شرکت خریدار، قیمت خرید کاپشن، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه خریدشان درج شود. شرکت چینی فروشنده کاپشن بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه کاپشن‌ها کرده و اگر مشکل کیفی نداشته باشند آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهد. در این مرحله شما باید برای ترخیص این کالاها از گمرک کشور چین اقدام کنید.

خرید کاپشن از چین
خرید کاپشن از چین

ترخیص کاپشن

مرحله دوم واردات کاپشن از چین عبارت است از اقدام برای ترخیص این لباس‌ها از گمرک کشور چین. برای اینکه کاپشن‌های خریداری شده را از گمرک چین ترخیص کنید لازم است که درابتدا یک‌سری مدارک که ازقبل تهیه کرده‌اید مثل پروفرمای خرید کاپشن‌ها، بارنامه آنها و البته کارت بازرگانی خود را به اداره گمرک کشور چین تحویل داده و سپس فرم درخواست ترخیص این اجناس را تکمیل کنید.

بازرسان اداره گمرک نیز بعداز دریافت مدارک و فرم درخواست ترخیص اجناس اقدام به بررسی کاپشن‌ها کرده و اگر مشکلی وجود نداشته باشد اجازه ترخیص آنها را با صدور برگه ترخیص برای کالاها به شما می‌دهند.

برگه درخواست ترخیص برگه‌ای است که درآن درج می‌شود که برای تحویل گرفتن اجناس لازم است که چه مبلغی را به اداره گمرک تحویل دهید. این مدرک را حق گمرکی می‌نامند و تازمانی که پرداخت نشود نمی‌توانید کاپشن‌های خود را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

این برگه همچنین مجوز قانونی برای واردات این اجناس از چین به ایران است و باید هنگام ورود کاپشن‌ها از چین به ایران ازطریق گمرک ایران، به اداره گمرک ایران تحویل داده شود. این مرحله البته جزو مراحلی است که دیگر در واردات کاپشن از چین بررسی نمی‌شود چراکه درست مانند همین مرحله ترخیص کاپشن‌ها از گمرک چین است.

وارد کننده کاپشن

برای اینکه بتوانید واردات کاپشن از چین را بصورت عملی انجام دهید، لازم است که حتما یک شخص که اجازه قانونی شما را دارد در چین حضور داشته باشد و کارهای قانونی آن را درمراحل خرید، ترخیص و ارسال کاپشن از چین به ایران پی‌گیری کند. این شخص را عموما فورواردر می‌نامند و توسط شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار شما قرار می‌گیرد.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

بدون این اشخاص شما نخواهید توانست مراحل قانونی این واردات را انجام دهید به‌همین دلیل باید کارهای واردات خود را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید که البته یکی از بهترین این شرکت‌ها را درپایان مقاله به‌شما معرفی خواهیم کرد.

حمل و نقل کاپشن

آخرین مرحله واردات کاپشن از چین عبارتست از ارسال این اجناس از کشور چین به ایران. برای اینکه بتوانید کاپشن‌های خریداری شده خود را از چین به ایران وارد کنید می‎‌توانید از سه راه استفاده کنید. این سه راه عبارتنداز کارگو دریایی، کارگو هوایی و کارگو زمینی.

حمل و نقل کاپشن
حمل و نقل کاپشن

کارگو به‌معنای روشی برای ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر با وسایل حمل‌ونقل بین‌المللی است. متداول‌ترین روش برای ارسال کالا از چین به ایران بخصوص کالاهای عمده خریداری شده مثل کاپشن روش کارگو دریایی است. این روش امن‌ترین و البته دارای مناسب‌تری مدت زمان ممکن برای ارسال است.

سود واردات کاپشن

سود واردات کاپشن از چین به ایران به‌خاطر اولا تقاضای بسیار بالایی که برای خرید این جنس دربازار ایران وجود دارد است و دوما به‌خاطر خرید عمده این محصولات. درخرید عمده همانطور که گفتیم شما می‌توانید تعداد زیادی کاپشن را با قیمت اندک از چین خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید.

اختلاف قیمت میان هزینه خرید کاپشن از چین و هزینه حاصل از فروش آنها در بازار ایران مشخص کننده سود واردات این محصولات است. مسلما هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد سود واردات این محصولات بیشتر خواهد بود.

واردات کاپشن از چین با شرکت علی والا

بهترین شرکت برای واردات کاپین از چین شرکت بازرگانی علی والا است. این شرکت دارای فورواردرهای بسیار باتجربه در چین است و می‌تواند با استفاده از دانش و تجربه همین فورواردرها و البته قراردادهای بلندمدتی که با شرکت‌های کارگو بین‌المللی دارد کارهای واردات شما را با کمترین قیمت ممکن و البته با کمترین هزینه انجام دهد.

تنها کافی است که با این شرکت تماس گرفته و ازآنها بخواهید که در انجام کارهای واردات این محصولات به‌شما کمک کنند. این شرکت نیز با بستن قراردادی با شما کارهای خرید، ترخیص و ارسال کاپشن‌ها از چین را برای شما به بهترین شکل ممکن و بدون دردسر انجام خواهد داد.

حرف آخر

برای واردات کاپشن از چین لازم است که مراحلی مثل خرید کاپشن از چین، ترخیص کاپشن‌های خریداری شده از گمرک این کشور و البته ارسال آنها از این کشور به ایران به‌خوبی انجام دهید. دراین مقاله توضیح دادیم که چگونه باید این مراحل را طی کنید تا این مراحل به‌خوبی انجام شده و سود مناسبی برای شما فراهم آورد. امیدواریم مطالب بیان شده برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشید اطلاعاتی که لازم داشتید را کسب کرده باشید.

سوالات متداول درباره واردات کاپشن

 • برای واردات کاپشن از چین چه مراحلی باید طی شود؟

مراحل اصلی برای واردات کاپشن از کشور چین عبارتند از خرید، ترخیص و ارسال این محصولات به ایران.

 • چه‌ نوع خریدی به سود بیشتر واردات کاپشن از چین به ایران کمک می‌کند؟

خرید عمده بهترین گزینه برای بیشتر کردن سود واردات این محصولات از چین به ایران است.

 • مدارک لازم برای ترخیص کاپشن‌ها از گمرک چین کدامند؟

این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید این محصولات.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

226 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.