واردات کلاه از چین

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

واردات کلاه از چین جزو وارداتی است که انجام آن ضروری است. علت آن هم این است که این پوشاک، جزو ضروریات زندگی ماست. مثلا در فصل سرما پوشیدن کلاه غیرقابل اجتناب است. یا مثلا برای اشخاصی که مدام در معرض تابش خورشید هستند، کلا‌ه‌های لبه‌دار عضوی واجب از زندگی‌شان است. با توجه به این توضیحات، می‌توان نتیجه گرفت که واردات این پوشاک بسیار ضروری و البته سودآور است.

واردات کلاه

اما برای واردات کلاه از چین چه مراحلی باید طی شود؟ به طور کلی سه مرحله اساسی خرید کلاه از چین، ترخیص کلا‌ه‌های خریداری شده از چین و البته ارسال آنها از کشور چین به ایران باید طی شد تا انواع کلاه وارد ایران گردد. این مراحل را در ادامه توضیح خواهیم داد تا بتوانید از این عملیات و چگونگی انجام آن مطلع گردید. اگر شما هم به این موضوع علاقه دارید حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب

 • واردات کلاه
 • خرید کلاه
 • خرید عمده کلاه
 • خرید کلاه از چین
 • ترخیص کلاه
 • حمل و نقل کلاه
 • سود واردات کلاه
 • واردات کلاه از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

واردات کلاه از چین

کلاه‌های موجود در بازار ایران انواع مختلفی دارند. بسته به کاربردی که کلاه دارد، به چند نوع زمستانی، لبه‌دار، بافتنی و درمانی تبدیل می‌شوند. این انواع مختلف همه از طریق واردات کلاه از چین به داخل بازار ایران وارد شده و تقاضای بالایی که برای خرید آنها وجود دارد باعث می‌شود که واردات آنها سود زیادی داشته باشد. برای اینکه از این عملیات آگاه شوید و البته از آن سود کافی ببرید، لازم است که با مراحل گوناگون آن آشنا شده و نکات انجام هر کدام را به‌درستی بشناسید.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

واردات کلاه از چین
واردات کلاه از چین

خرید کلاه

اولین مرحله واردات کلاه از چین عبارت است از خرید کلاه. در این مرحله شما باید در ابتدا یک شرکت فروشنده کلاه مناسب در چین پیدا کرده و سپس برای آنها یک درخواست خرید رسمی ارسال کنید. این درخواست خرید رسمی را پروفرما می‌نامند. در پروفرما قیمت کلاه‌ها، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه این اجناس آورده می‌شود. شرکت چینی بعد از دریافت پروفرما اقدام به تهیه کلاه‌های درخواستی شما کرده و اگر کیفیت لازم را داشتند، آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهند. بعد از تحویل کلاه‌ها به گمرک کشور چین، شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید.

برای حمل و نقل از چین به ایران کلیک کنید.

خرید عمده کلاه

بهترین نوع خرید کلاه برای اینکه واردات کلاه از چین پرسود باشد، خرید این محصولات به صورت عمده است. در خرید عمده شما تعداد زیادی کلاه را با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و در عوض می‌توانید در ایران آنها را با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید. همین تفاوت قیمت منشاء سود واردات این محصول است.

جدای از این تفاوت قیمت، امکان خرید تعداد زیادی کلاه در خرید عمده به شما کمک می‌کند تا مجبور نباشید برای تهیه این محصولات هر چندماه یکبار راهی کشور چین شده و هزینه اضافه برای خود به بار آورید. به‌همین دلیل است که خرید عمده، بهترین نوع خرید کلاه برای واردات از چین است.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید کلاه از چین

برای اینکه بتوانید مرحله اول واردات کلاه از چین را به‌خوبی پشت سر بگذارید، لازم است که حتما یک چک لیست برای انجام قسمت‌های مختلف آن تشکیل دهید. این چک لیست عبارت است از: یافتن شرکت فروشنده کلاه در چین، ارسال پروفرما و درخواست خرید رسمی کلاه‌ها و در نهایت تاکید روی اینکه خرید کلاه باید بصورت عمده باشد. بعد از اینکه توانستید تمام مراحل چک لیست خرید کلاه از چین را به‌خوبی پشت‌سر بگذارید، نوبت به انجام مرحله دوم یعنی ترخیص کلاه‌ها از گمرک چین می‌رسد.

خرید کلاه از چین
خرید کلاه از چین

ترخیص کلاه

حال که با نکته اصلی مرحله خرید کلاه از چین یعنی خرید عمده کلاه‌ها آشنا شدیم، لازم است که مرحله دوم واردات کلاه از چین را توضیح دهیم. برای اینکه بتوانید کلاه‌های خریداری شده از کشور چین را از گمرک ترخیص کنید، لازم است که در ابتدا یک سری مدارک مثل پروفرما، کارت بازرگانی و البته بارنامه را تحویل گمرک چین داده و همزمان فرم درخواست ترخیص کالاها را تکمیل کنید.

برای اطلاع از هزینه حمل کالا از چین کلیک کنید.

کارمندان گمرک بعد از تحویل مدارک و البته بررسی کالاها اقدام به ارائه برگه ترخیص برای کلاه‌ها می‌کنند. البته نهایی شدن این مرحله منوط به پرداخت مبلغی به نام حق گمرکی به گمرک کشور چین است. شما بعد از پرداخت این مبلغ قادر خواهید بود که کلاه‌های خریداری شده خود را از گمرک چین تحویل بگیرید.

حمل و نقل کلاه

تحویل کلاه‌ها از گمرک کشور چین که بعد از عملیات ترخیص ممکن می‌شود، به‌معنای این است که شما می‌توانید آنها را برای ارسال به ایران تحویل شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی دهید. این شرکت‌ها کارگو نام دارند و کار آنها ارسال اجناس از کشوری به کشور دیگر با استفاده از وسیله حمل‌ونقل باری است. مثلا اگر شما کلاه‌ها را با کشتی باری از چین به ایران بفرستید، آنگاه از کارگو دریایی استفاده کرده‌اید. روش کارگو هزینه کمتر و البته روشی ساده‌تر پیش روی بازرگانان قرار می‌دهد و به همین خاطر برای ارسال کالا از چین به ایران، انتخاب اول آنهاست.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات از چین کلیک کنید.

سود واردات کلاه

اما سود واردات کلاه از چین به چه دلیل تضمین می‌شود؟ اولا در بازار ایران تقاضای زیادی برای خرید کلاه وجود دارد. پس از آن هم در بازار ایران خریدار بسیار زیاد است و کلاه‌ها به اصطلاح روی دست واردکننده نمی‌ماند.

سود واردات کلاه
سود واردات کلاه

از سویی قیمت خرید این اجناس در بازار چین بسیار اندک است. در نتیجه با هزینه‌ای مناسب می‌توان آنها را خریداری کرد و در بازار ایران با قیمتی بیشتر به‌فروش رسانید. در نهایت تقاضای بالا و وجود این اختلاف قیمت باعث می‌شود که واردات این اجناس سودآور باشد.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

واردات کلاه از چین با شرکت علی والا

جدای از اینکه مراحل واردات کلاه از چین کدام است، باید این موضوع نیز روشن شود که اصلا برای انجام این عملیات چگونه باید اقدام کرد؟ برای اینکه بتوانید بدون دردسر و با هزینه‌ای اندک کارهای واردات کلاه از کشور چین را پیش ببرید، بهترین پیشنهاد این است که انجام مراحل خرید، ترخیص و ارسال کلاه‌ها را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید. شرکتی که ما به شما معرفی می‌کنیم، شرکت علی والا است که به خاطر تجربه زیاد و البته دانش فراوان کارکنانش، توانایی واردات کلاه‌های شما در کمترین زمان و با کمترین قیمت را فراهم می‌کند.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

واردات کلاه از چین با شرکت علی والا
واردات کلاه از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم که واردات کلاه از چین را به صورت ساده توضیح دهیم. یعنی تلاش ما بر این بود که نشان دهیم مراحل خرید، ترخیص و ارسال کالاها باید چگونه انجام شود و هرکدام چه نکاتی دارند. در نهایت نیز بعد از مشخص کردن این نکات و چگونگی انجام مراحل این عملیات، توضیح دادیم که بهترین کار این است که کارهای واردات خود را به یک شرکت واسطه بازرگانی بسپارید.

برای واردات توسط فورواردر از چین با علی والا کلیک کنید.

سوالات متداول درباره واردات کلاه

 • برای اینکه بتوان واردات کلاه از چین پر سودی داشتن بهترین نوع خرید کدام است؟

بهترین نوع خرید برای اینکه سود واردات کلاه از کشور چین افزایش یابد، خرید عمده است.

 • بهترین راه برای ارسال کلاه از چین به ایران کدام است؟

کارگو دریایی بهترین راه برای ارسال کلاه‌های به صورت عمده خریداری شده از چین است.

 • پیشنهاد شما برای اینکه کارهای واردات کلاه از چین ساده‌تر انجام شود چیست؟

پیشنهاد ما سپردن کارها به شرکت بازرگانی علی والا است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.