واردات گلس موبایل از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

واردات گلس موبایل از چین عملیاتی است که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. گلس موبایل که همان لایه نازک تلقی است که روی صفحه تاچ موبایل قرار می‌گیرد یکی از وسایل جانبی موبایل است که وجود آن در هر فروشگاه لوازم جانبی موبایل ضروری است. به همین خاطر اگر قصد دارید کسب‌وکار مرتبط با فروش لوازم جانبی موبایل راه بیندازید باید حتما گلس موبایل و روش واردات آن از کشور چین را بشناسید.

واردات گلس موبایل

برای توضیح واردات گلس موبایل از چین لازم است که بدانید چطور می‌توان مراحل سه‌گانه آن یعنی خرید گلس موبایل از چین، ترخیص کالاهای خریداری شده از چین و در نهایت ارسال کالاها از چین به ایران را انجام داد. به همین دلیل در ادامه به هرکدام از این مسائل به صورت جدا خواهیم پرداخت. اگر شما هم به این موضوع علاقه‌مندید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای واردات کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات گلس موبایل از چین:

 • واردات گلس موبایل از چین
 • خرید گلس موبایل
 • خرید عمده گلس موبایل
 • خرید گلس موبایل از چین
 • ترخیص گلس موبایل
 • حمل و نقل گلس موبایل
 • واردات گلس موبایل از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

واردات گلس موبایل از چین

برای واردات گلس موبایل از چین لازم است که سه مرحله اساسی پشت‌سر گذاشته شود. این مراحل عبارتند از خرید گلس از چین، ترخیص گلس‌های خریداری شده از گمرک چین و درنهایت ارسال این گلس‌ها از چین به ایران.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

واردات گلس موبایل از چین
واردات گلس موبایل از چین

هرکدام از این مراحل نیاز به انجام مراحلی دیگر دارد که باعث می‌شود هرکدام را به طور جدا بررسی کنیم. این کار به شما نشان خواهد داد جزئیات انجام دادن کارهای واردات گلس از کشور چین چگونه است و برای درست انجام دادن مراحل آن باید چکار کرد.

خرید گلس موبایل

اولین مرحله واردات گلس موبایل از چین همانطور که توضیح دادیم خرید گلس موبایل از این کشور است. برای خرید گلس لازم است که در ابتدا شرکت فروشنده را انتخاب کنید. بعد از انتخاب شرکت فروشنده لازم است که یک درخواست رسمی برای شرکت فرستاد و درآن مشخصات گلس‌ها، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها را مشخص کرد. این درخواست رسمی پروفرما نام دارد. در پروفرما شما مشخص می‌کنید که قصد دارید چه تعداد گلس را با چه قیمتی وارد کشور کنید.

برای واردات توسط فورواردر از چین با علی والا کلیک کنید.

شرکت چینی فروشنده گلس‌ها نیز بعداز بررسی پروفرمای شما و تهیه گلس‌ها، آنها را به واحد بررسی کیفی ارسال کرده و اگر مورد تایید بودند آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهد که به ایران ارسال کنند. این کار برای این انجام می‌شود که کار واردات گلس‌ها از چین قانونی باشد. در مرحله دوم واردات گلس از چین نیز باید شما برای ترخیص کالاها اقدام کنید. اما فعلا قبل از اینکه این مرحله را بررسی کنیم لازم است توضیح دهیم که بهترین نوع خرید گلس‌ها از چین کدام است.

خرید عمده گلس موبایل

خرید عمده بهترین نوع خرید گلس از چین است. اما چرا؟ در خرید عمده گلس یا هر کالای دیگری شما دوتا مزیت به دست می‌آورید. مزیت اول این است که شما در این نوع خرید تعداد می‌توانید تعداد زیادی گلس را یکجا خریداری کرده و برای اینکه بتوانید این اجناس را وارد کنید لازم نیست ماهی یکبار به چین سفر کنید و خرج اضافه برای خود بتراشید. از طرفی قیمت خرید عمده گلس‌ها بسیار پایین‌تر از قیمت تک‌فروشی آنها است و همین موضوع باعث می‌شود که از فروش آنها سود مناسبی عایدتان شود.

برای حمل و نقل از چین به ایران کلیک کنید.

به این ترتیب شما خواهید توانست با خرید عمده سود زیادی از واردات گلس از چین به دست آورید و به همین دلیل است که آن را بهترین نوع خرید گلس از چین می‌دانیم. تقریبا از هر دارنده کسب‌وکاری که سوال کنید به شما خواهد گفت که برای تهیه اجناس فروشگاه خرید عمده را انتخاب می‌کند. واردات گلس هم از این قاعده استثناء نبوده و بهتر است برای خرید این کالا هم از خرید عمده استفاده کنید.

خرید عمده گلس موبایل
خرید عمده گلس موبایل

خرید گلس موبایل از چین

مرحله اول واردات گلس موبایل از چین که توضیح دادیم خرید این کالاها است، ازقضا مهم‌ترین مرحله این عملیات نیز محسوب می‌شود. به همین دلیل بهتر است یک چک لیست از انجام این کار تهیه کنید تا بتوانید ساده‌تر آن را انجام دهید. مرحله اول این چک لیست عبارت است از پیدا کردن شرکت فروشنده گلس موبایل در چین.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

مرحله دوم آن ارسال پروفرما برای شرکت چینی است، مرحله سوم خرید عمده محصولات و مرحله آخر آن گرفتن پاسخ و تاییدیه کیفیت کالاهای خریداری شده. بعد از خرید گلس از چین نوبت به ترخیص آنها می‌رسد که در قسمت بعد به آن می‌پردازیم.

ترخیص گلس موبایل

مرحله دوم واردات گلس موبایل از چین همانطور که گفته شد عبارتست از ترخیص این کالاها از گمرک کشور چین. برای ترخیص گلس‌ها از گمرک چین لازم است که شما یک سری مدارک مثل پروفرما، کارت بازرگانی و البته بارنامه را فراهم کرده و آنها را به گمرک این کشور تحویل داده و درخواست ترخیص کالا دهید.

برای اطلاع از هزینه حمل کالا از چین کلیک کنید.

این درخواست عبارت است از تکمیل یک فرم اداری که در گمرک به شما تحویل داده می‌شود. بعد از اینکه فرم درخواست ترخیص را ارائه دادید، بازرسان گمرک کالاهای شما را بررسی کرده و سپس با گرفتن مبلغی به نام حق گمرکی اجازه ترخیص کالاها را به شما می‌دهند و شما می‌توانید گلس‌ها را به ایران انتقال دهید.

حمل و نقل گلس موبایل

بعد از اینکه گلس‌های موبایل را از گمرک کشور چین تحویل گرفتید نوبت به ارسال آنها از کشور چین به ایران می‌رسد. این مرحله از واردات گلس موبایل از چین یا بوسیله انتقال گلس‌ها از طریق دریا با کشتی باری انجام می‌شود، یا با قطار باری و از طریق خطوط ریلی بین‌المللی یا از طریق هواپیمای باری و از طریق مسافرت هوایی. هرکدام از این روش‌ها دارای مزایا و معایب خود هستند اما عموما برای انتقال اجناس عمده مثل گلس موبایل از روش انتقال اجناس با کشتی برای که کارگو دریایی نام دارد استفاده می‌شود.

واردات گلس موبایل از چین با شرکت علی والا

تمام مراحلی که توضیح دادیم را می‌توان با سپردن کارهای واردات گلس موبایل از چین به ایران به یک شرکت بازرگانی واسطه معتبر مثل علی والا انجام داد. این شرکت قادر است کارها را به وسیله یک سری رابط قانونی و با تجربه که در کشور چین دارد، انجام دهد.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات از چین کلیک کنید.

واردات گلس موبایل از چین با شرکت علی والا
واردات گلس موبایل از چین با شرکت علی والا

همچنین قراردادهایی که شرکت علی والا با شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی بسته است برای شما امکان ارسال گلس‌های خریداری شده با قیمتی بسیار پایین و البته به روشی بسیار ساده فراهم می‌کند. تنها کافی است که کارهای خود را به این شرکت سپرده و با خیال راحت در خانه خود منتظر دریافت اجناس بمانید.

حرف آخر

چیزی که باعث می‌شود بازرگانان به سمت واردات گلس از چین کشیده شوند، سود زیادی است که در واردات این کالا نهفته است. تقاضای بسیار زیادی در بازار ایران برای خرید گلس وجود دارد که البته علت آن این است که گلس موبایل جزو وسایل جانبی موبایل بسیار پرکاربرد است.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

به همین خاطر موضوع این مقاله را به واردات این کالای پرمتقاضی اختصاص دادیم. سعی کردیم با توضیح مراحل واردات این کالا شما را بیشتر با چگونگی خرید و ترخیص گلس از کشور چین آشنا کنیم. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

سوالات متداول درباره گلس موبایل

 • مراحل واردات گلس موبایل از چین کدام است؟

سه مرحله خرید گلس، ترخیص آن از گمرک و ارسال آنها از چین به ایران مراحل اصلی واردات این لوازم جانبی موبایل از چین به ایران است.

 • چرا باید برای خرید گلس از چین، حتما آنها را به صورت عمده خریداری کنیم؟

خرید عمده به معنای خرید تعداد زیادی از یک کالا مثل گلس با قیمت ارزان است. این نوع خرید باعث می‌شود شما بتوانید با قیمتی پایین تعداد زیادی گلس وارد ایران کنید و با قیمتی مناسب بفروشید. پس بسیار سودآور خواهد بود.

 • متداول‌ترین روش ارسال گلس از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش ارسال گلس از چین به ایران است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

82 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.